Welkom

Welkom
Ben je op zoek naar een plek waar  je gastvrij ontvangen wordt en zonder gêne over de belangrijke dingen van het leven kunt praten? Sta je voor verrassingen of vragen over leven en/of geloof? Je bent bij ons welkom. Voor een persoonlijk gesprek of bij een activiteit die we organiseren.
In de Protestantse Gemeente Naarden zijn mensen op allerlei terreinen actief; een passende gesprekspartner is zo gevonden. Onze thuisbases in Naarden zijn natuurlijk de Grote Kerk, de Witte Kerk en het Annacentrum.
 
terug
 

Laatste nieuws

 

Vredesweek Vredesweek

Vrede is meer dan de afwezigheid van oorlog en hoe dit eruit ziet en tot stand komt, gaat iedereen aan. Daarom organiseert PAX al meer dan 50 jaar de Vredesweek. In het hele land worden in de week van 21 - 28 september honderden activiteiten georganiseerd. Ook in Naarden/Bussum. 

                        

 
Kinder- en Tienerkalender Kinder- en Tienerkalender

                                                           

lees meer »
 
Witte Toren Witte Toren

                                                                                              foto: Teun Bijkerk

Als kerkelijke gemeente zijn wij vertegenwoordigd in de klankbordgroep van de Witte Toren. Daar bespreken wij periodiek het reilen en zeilen op de noodlocatie. Er is op en rond de locatie een ontspannen sfeer. 
In februari 2025 opende de Witte Toren haar deuren voor achttien gezinnen (rond 110 nareizigers). Op onze vraag ‘waaraan is behoefte?’, kan beter antwoord worden gegeven. Dit is een oproep voor vrijwilligers en materialen.  

Benieuwd naar de opvanglocatie?

Op zaterdag 27 september a.s., 13.00 - 16.00 uur is er een open dag in de Witte Toren, locatie Rijksweg 81, 1411 GE Naarden. 


 

lees meer »