zaterdag 3 juni 2017

Tiener uitje Vesting Museum

Datum: 
 zaterdag 3 juni 2017
Tijdstip: 
 12.00 uur  - 15.30 uur
Locatie: 
 Vesting Museum

Hé! Ga je mee?
We nodigen je hierbij uit voor een gezellige middag.
Wanneer? Zaterdag 3 juni
Hoe laat? 12:00 tot 15:30 uur
Voor wie? Iedereen van 12-18 jaar
We gaan naar het Vesting Museum en zijn daar meer buiten dan binnen.



Wat gaan we doen:
- 12 uur verzamelen bij Vesting Museum Waterliniegolf
- 14 uur pauze
Voor wie wil even het museum bekijken.
Hierna uitleg over kanonschieten en er het afvuren van een kanon.
- 15 uur afsluiting = nog een verrassing!

Laat je even weten of je meegaat?
Meedoen is gratis! Heb je vrienden of vriendinnen die mee willen?
Zij zijn ook welkom! Geef wel even hun naam, adres en telefoonnummer door.
Contact: ds. Véronique Lindenburg en Guido Bas, jeugdouderling
Opgeven graag bij Guido: guido.bas@gmail.com

terug
 


Laatste nieuws

 

Belevenis Belevenis

                                                                                

De Hemel op Aarde – Je gelooft je oren niet!  
De zondagse viering op 7 september en de Open Monumentendag op zondag 14 september a.s. laten je via audiofragmenten op een bijzondere manier kennis maken de geschiedenis van de Grote Kerk. Mis het niet. 

lees meer »
 
Sta op! Sta op!

                                                                            

Dit nieuws gaat over de hemeltergende gebeurtenissen in Gaza. Recent verzocht de kerkenraad van de Maranathakerk in Den Haag ons om mede-ondertekenaar te worden van een advertentie in Trouw. Hun initiatief werd ingegeven door het stilzwijgen van de landelijke PKN over dit onderwerp. Over de advertentietekst waren wij het voor het grootste gedeelte bijzonder eens. Wij probeerden de tekst te verduidelijken waar wordt gesproken over de gijzelaars en over Hamas. Hoewel de initiatiefnmers hier welwillend op reageerden, was een tekstwijziging om logistieke redenen niet meer mogelijk. Desondanks hebben wij, indachtig 'de rode lijn' oproep in onze gemeente begin mei jl., ervoor gekozen de advertentietekst te ondertekenen en als kerk niet te zwijgen bij zoveel onrecht en menselijk leed. 

lees meer »
 
Witte Toren Witte Toren

                                                                                              foto: Teun Bijkerk

Als kerkelijke gemeente zijn wij vertegenwoordigd in de klankbordgroep van de Witte Toren. Daar bespreken wij periodiek het reilen en zeilen op de noodlocatie. Er is op en rond de locatie een ontspannen sfeer. 
Op 26 februari jl. opende de Witte Toren haar deuren voor achttien gezinnen (rond 110 nareizigers), afkomstig uit onder andere Syrië, Irak, Jemen en Eritrea. Het team van COA (Centraal Orgaan opvang Asielzoekers) meldt dat inmiddels de opvang meer structuur heeft gekregen. Op onze vraag ‘waaraan is behoefte?’, kan beter antwoord worden gegeven. Dit is een oproep voor vrijwilligers en materialen. 
 

lees meer »