zaterdag 5 november 2022

Theaterstuk ‘Alle 7 goed’

Datum: 
 zaterdag 5 november 2022
Tijdstip: 
 14.30 uur
Locatie: 
 Lutherse Kerk Bussum, Mecklenburglaan 50

Op zaterdag 5 november spelen verhalenverteller Kees Posthumus en accordeonist/sidekick Dirk Overbeek
‘Alle 7 goed’, een actuele, muzikale voorstelling over de Zeven werken van Barmhartigheid.
Natuurlijk, de werken van barmhartigheid deugen.
Er valt geen speld tussen te krijgen dat het goed is om ze te doen.
En veel mensen doen ze ook. Tegelijkertijd kunnen ze wel een frisse update gebruiken.
Die krijgen ze in ‘Alle 7 goed’. In een “talkshow” komen verschillende deskundigen aan het woord over barmhartigheid en hoe je dat moet doen.
Het is nog maar de vraag of naturisten wel zo blij zijn met de opdracht de naakten te kleden.
Het Adamskostuum bevalt hun prima. En lang niet iedereen wordt even enthousiast bij het voorstel een vreemdeling te herbergen. Anders was ons asielbeleid wel humaner.
En wie hongerigen gaat voeden, moet rekening houden met diverse diëten.
Weleens een gevangene bezocht?
Gemeenteleden, vrienden, familie en belangstellenden zijn van harte welkom.
De voorstelling begint om zaterdagmiddag 14.30 uur. De inloop is vanaf 14.00 uur.
Na de voorstelling is er tijd voor ontmoeting en een hapje en een drankje.
Toegang is gratis, een vrijwillige bijdrage bij de uitgang is welkom.

terug
 


Laatste nieuws

 

Vredesgroet Vredesgroet

                                                                                 

In het licht van onze geloofsgemeenschap zijn de gedenkdagen op 4 mei en 5 mei momenten om stil te staan bij wat vrijheid betekent: de mogelijkheid om te leven in vrede, om elkaar te ondersteunen en om God vrij te dienen. De zondagse viering op 4 mei 2025 stond in het teken van 80 jaar vrijheid. 

In Nederland zijn door het hele jaar heen herdenkingen van verschillende groepen oorlogsslachtoffers. In Naarden zijn er jaarlijks drie plekken van samenkomst. Voorafgaande aan de herdenking bij het monument op de Burgemeester Van Wettumweg, worden slachtoffers herdacht op de Joodse Begraafplaats aan de Amersfoortsestraatweg en bij het monument op de Thierensweg/hoek Godelindeweg.
Op uitnodiging van de stichting Nationale Gedenkdagen/Oranjecomité Naarden legt ds. Evert-Jan van Katwijk samen met vertegenwoordigers van de katholieke, joodse en islamitische gemeenschap een krans bij het Van Wettummonument.
Vredesboeketten werden vanuit de viering met ds. Jan Peter Schouten namens onze kerkelijke gemeente gebracht naar de andere monumenten. Palmbladeren, klimop en rozen staan in de boeketten voor vrede, leven en liefde. 

                    
 

lees meer »
 
Cantorij repetitie in Kampen Cantorij repetitie in Kampen

                                                                                     
De Protestantse Gemeente Naarden houdt 'de lofzang gaande' in de Open Hof in Kampen.

lees meer »
 
Lokale duurzaamheid Lokale duurzaamheid

                                                                                  

In de opmaat naar het zijn van een 'groene kerk' delen wij graag duurzame lokale initiatieven. Inwoners, ondernemers, scholen, de gemeente en maatschappelijke organisaties werken onder de noemer 'Samen Sneller Duurzaam' dichtbij huis aan het omzetten van ideeen in daden die impact hebben. 
Lokale kaart | Samen Sneller Duurzaam Gooise Meren