Kerkdiensten
« vorige  |  maart 2024  |  volgende »
datum/tijd voorganger details
Zondag 3 maart 2024
om 10.15 uur
Ds. Evert-Jan van Katwijk Zondagsviering 3e zondag in de 40 dagentijd
Tekst(en): Jeremia 26, vers 1 t/m 19 en Mattheüs 26, vers 17 t/m 35
meer details
Zondag 3 maart 2024
om 19.30 uur
Pastoor Carlos Fabril 3e vesper in de 40-dagentijd in de Grote Kerk.
Zondag 10 maart 2024
om 10.15 uur
Ds. Evert-Jan van Katwijk Zondagsviering 4e zondag in de 40 dagentijd
Tekst(en): Psalm 127 en Marcus 14, vers 32 t/m 41
meer details
Zondag 10 maart 2024
om 19.30 uur
Mw. Agaath Schilder-Verhoef 4e vesper in de 40-dagentijd in de RK St. Vituskerk
Zondag 17 maart 2024
om 10.15 uur
Ds. Evert-Jan van Katwijk Zondagsviering 5e zondag in de 40 dagentijd
Tekst(en): Johannes 18, vers 1 t/m 11
meer details
Zondag 17 maart 2024
om 19.30 uur
Kapelaan Mikel Palic 5e vesper in de 40-dagentijd in de Grote Kerk.
Zondag 24 maart 2024
om 10.30 uur
Ds. Evert-Jan van Katwijk Palmzondag viering in de Witte Kerk
Tekst(en): Matteüs 26, vers 57 t/m 75
meer details
Donderdag 28 maart 2024
om 19.00 uur
Ds. Evert-Jan van Katwijk Witte Donderdag Agapèmaaltijd in de Witte Kerk
meer details
Vrijdag 29 maart 2024
om 19.30 uur
Ds. Evert-Jan van Katwijk Goede Vrijdag viering in de Witte Kerk
meer details
Zaterdag 30 maart 2024
om 22.30 uur
Ds. Evert-Jan van Katwijk Stille Zaterdag Paaswake in de Grote Kerk m.m.v. de Naarder Cantorij o.l.v. Bart Klijnsmit
meer details
Zondag 31 maart 2024
om 10.15 uur
Ds. Evert-Jan van Katwijk Paasmorgen viering in de Grote Kerk m.m.v. de Naarder Cantorij o.l.v. Bart Klijnsmit
Tekst(en): Marcus 16, vers 1 t/m 8
meer details

Laatste nieuws

 

Zorg voor de Schepping Zorg voor de Schepping

                                                                              

De klimaatcrisis houdt veel mensen bezig, binnen en buiten de kerk. De meeste mensen in ons land en de andere 'rijke' landen zijn ervan doordrongen, dat de manier waarop we met de aarde omgaan niet duurzaam is, dat we meer consumeren dan goed is voor ons en de generaties die na ons komen.

Hoe heeft onze manier van leven effect op de planeet? 
Hoe verantwoordelijk zijn we als mensen voor de schepping?

Die vragen staan centraal op de zomermiddag op woensdag 5 augustus a.s. in de Doopsgezinde Kerk, Wladimirlaan 10, 1404 BB Bussum
Tijd: 15.00 – 16.30 uur met inloop vanaf 14.30 uur

Contactpersoon: ds. Peter Korver, m 06 52442023 | e pjckorver@gmail.com

Gasten: Wim Blanken, Jan Willem Henfling en Wil de Vries-Kempes, namens de werkgroep Groene Golf Bussum/Naarden.

Er is een ontspannen programma voorbereid gericht op het delen van kennis over ‘groene theologie’ en lokale, groene initiatieven', gevolgd door een speelse, informatieve Klimaatquiz. 

Aanmelding vooraf is handig, maar niet nodig.
 

lees meer »
 
De toren op! De toren op!




Sinds 20 juni 2026 kun je een nieuwe beleving ervaren op de toren van de Grote Kerk. Je volgt het verhaal van Johannes Walter, een jongeman uit Naarden die in 1469 naar Rome reist om relieken van Sint Vitus op te halen. In een indrukwekkende animatievertelling, verspreid over drie muren van de toren, reis je met hem mee. Onderweg ontvouwt zich niet alleen een reis naar Rome, maar ook een zoektocht naar wat het betekent om het goede te doen. Boven op de toren wacht een weids uitzicht. Tickets zijn te koop bij de ingang van de kerk. 

 
Welkom Welkom

                                 

Onder het eeuwenoude dak van de Grote Kerk of Sint Vituskerk in Naarden - met zijn rijkbeschilderde tongewelf - komt op zondagen de Protiestantse Gemeente Naarden samen voor een moment van bezinning, bemoediging en verbinding.

Een veelzijdige groep mensen die vanuit de dynamiek van het leven zoekt naar innerlijke verstilling en deze vindt in verrassend actuele bijbelverhalen, muziek en liturgie. Zij geven zicht op de zin van leven, hoop en liefde en op geloof in een goddelijke aanwezigheid die draagt. 
Iedereen is van harte deel te nemen, elke zondag om 10.15 uur.