zondag 29 januari 2023 om 10.30 uur

Zondagsviering omlijst door muziek in de WITTE KERK
Voorganger(s): Ds. Petra Barnard uit Blaricum
Tekst(en): Sefanja 3: 9-13 en Mattheus 5:1-12



De Epifanie, de Verschijning, vordert alweer flink.
De Witte kleur, feestkleur, van Kerst en Epifanie hebben we al achter ons gelaten.
Het is weer groen, de kleur van 'groei'. De lezingen zijn uit Sefanja 3: 9-13 en Mattheus 5:1-12.
Dat is niet niks. Het gaat over de z.g. Bergrede van Jezus.
Zijn eerste grote toespraak (bij Mattheus).
Dat is geen klein dingetje! Mattheus plaatst Jezus op een berg,
Mattheus roept daarmee de herinnering aan Mozes op.
Zijn dit de 'tien woorden' van Jezus? lk weet nog niet wat ik daar allemaal van moet vinden.
U zult het horen als u erbij bent.
Hartelijke groet Ds. Petra Barnard
Liturgie
 

terug

Laatste nieuws

 

Vacature Vacature

                                                     
In onze kerkelijke gemeente ontstaat binnenkort een vacature voor een
kerkelijk werker binnen het ouderenpastoraat.

Solliciteer vóór 22 november 2025.      
                                          

lees meer »
 
Taizé-ontmoeting Taizé-ontmoeting



Jongeren tussen 18 en 35 jaar kunnen eind december in Parijs deelnemen aan de internationale Taizé-bijeenkomst, samen met 15.000 andere Europese jongeren. Parijse jongeren komen in november langs Nederlandse gemeenten om over de ontmoeting te vertellen.

Van 28 december tot 1 januari organiseert de gemeenschap van Taizé haar jaarlijkse Europese Ontmoeting in Parijs en de omliggende regio. Naar verwachting komen er 15.000 jongeren uit heel Europa bijeen, onder andere voor gebed op het plein voor de Notre Dame. Protestantse en rooms-katholieke kerken nodigen jongeren tussen 18 en 35 jaar uit om deel te nemen aan deze internationale ontmoeting.
 

Voor vragen over groepsaanmelding, het bezoek van Parijse jongeren aan gemeenten, of andere informatie: taizeinparijs@gmail.com.

lees meer »
 
Geliefdengedachtenis Geliefdengedachtenis

                                  

Begin november worden in onze streken al sinds eeuwen op verschillende wijzen de overledenen herdacht. Met licht in het donker, stilte, symboliek en/of muziek. De Protestantse Gemeente Naarden sluit sinds enkele jaren bij deze traditie aan, met bijzondere muziek rond liefdevol gedenken en hoop. Van harte uitgenodigd om op zondagmiddag 2 november a.s. aanwezig te zijn in de Grote Kerk.