zaterdag 25 december 2021 om 10.15 uur

Kerstochtend m.m.v. de Naarder cantorij o.l.v. Ike Wolters, livestream vanuit de Grote Kerk
Voorganger(s): Ds. Véronique Lindenburg



Alle vieringen in het kalenderjaar 2021 zijn online-vieringen waabij uitsluitend de uitvoerenden in de kerk aanwezig zijn. Op Kerstochtend is vanaf 10.15 uur via www.pkn-naarden.nl een livestream vanuit de Grote Kerk beschikbaar. 

In de ochtenddienst van Eerste Kerstdag staat de inhoudelijke betekenis van het kerstverhaal centraal. Deze keer met het Verhaal van de 4e Wijze. Het wordt uitgespeeld door gemeenteleden van verschillende leeftijden. De cantorij is aanwezig met mooie, ook moderne, kerstliederen. Met elkaar hopen wij er een dienst van te maken die vooral voor jonge gezinnen plezierig is en zeker ook voor belangstellenden van alle leeftijden. Het feest van het licht en het leven, de aanwezigheid van God met ons, mogen wij weer vieren in een prachtig versierde kerk.

Liturgie




 

terug

Laatste nieuws

 

Vredesgroet Vredesgroet

                                                                                 

In het licht van onze geloofsgemeenschap zijn de gedenkdagen op 4 mei en 5 mei momenten om stil te staan bij wat vrijheid betekent: de mogelijkheid om te leven in vrede, om elkaar te ondersteunen en om God vrij te dienen. De zondagse viering op 4 mei 2025 stond in het teken van 80 jaar vrijheid. 

In Nederland zijn door het hele jaar heen herdenkingen van verschillende groepen oorlogsslachtoffers. In Naarden zijn er jaarlijks drie plekken van samenkomst. Voorafgaande aan de herdenking bij het monument op de Burgemeester Van Wettumweg, worden slachtoffers herdacht op de Joodse Begraafplaats aan de Amersfoortsestraatweg en bij het monument op de Thierensweg/hoek Godelindeweg.
Op uitnodiging van de stichting Nationale Gedenkdagen/Oranjecomité Naarden legt ds. Evert-Jan van Katwijk samen met vertegenwoordigers van de katholieke, joodse en islamitische gemeenschap een krans bij het Van Wettummonument.
Vredesboeketten werden vanuit de viering met ds. Jan Peter Schouten namens onze kerkelijke gemeente gebracht naar de andere monumenten. Palmbladeren, klimop en rozen staan in de boeketten voor vrede, leven en liefde. 

                    
 

lees meer »
 
Cantorij repetitie in Kampen Cantorij repetitie in Kampen

                                                                                     
De Protestantse Gemeente Naarden houdt 'de lofzang gaande' in de Open Hof in Kampen.

lees meer »
 
Lokale duurzaamheid Lokale duurzaamheid

                                                                                  

In de opmaat naar het zijn van een 'groene kerk' delen wij graag duurzame lokale initiatieven. Inwoners, ondernemers, scholen, de gemeente en maatschappelijke organisaties werken onder de noemer 'Samen Sneller Duurzaam' dichtbij huis aan het omzetten van ideeen in daden die impact hebben. 
Lokale kaart | Samen Sneller Duurzaam Gooise Meren