Kerkbalans 2026 Kerkbalans 2026
                                                                      

Wat betekent kerk-zijn voor u?
Voor de éėn is dit samen de eredienst vieren, luisteren naar Gods woord en elkaar ontmoeten. Voor de ander is dit dienstbaar zijn en naar elkaar omzien. Voor iedereen is het dus anders. Over éėn ding zijn we het met elkaar eens. De kerk is een plek waar we mogen delen in geloof, hoop en liefde. Kortom: de kerk doet ertoe. Geef vandaag voor de kerk van morgen, ook uw bijdrage doet er toe. 

 
terug
 

Laatste nieuws

 

Keti Koti 2026 Keti Koti 2026

                                                                               

Een reden om de vlag uit te steken. Keti Koti 2026: verbreek de ketenen (van slavernij). 

lees meer »
 
De toren op! De toren op!



Vanaf 20 juni a.s. kun je een nieuwe beleving ervaren op de toren van de Grote Kerk. Je volgt het verhaal van Johannes Walter, een jongeman uit Naarden die in 1469 naar Rome reist om relieken van Sint Vitus op te halen. In een indrukwekkende animatievertelling, verspreid over drie muren van de toren, reis je met hem mee. Onderweg ontvouwt zich niet alleen een reis naar Rome, maar ook een zoektocht naar wat het betekent om het goede te doen. Boven op de toren wacht een weids uitzicht. Tickets zijn te koop bij de ingang van de kerk. 

 
Gastpredikant Erick Versloot Gastpredikant Erick Versloot

Ds. Erick Versloot was op zondag 3 mei 2026 gastpredikant in de Grote Kerk in Naarden. Hij maakte indruk. Onder meer met een citaat uit zijn boek ‘Waar ben ik in hemels naam mee bezig’ (2021).. 
....

In navolging van Jezus
Als je de waarheid spreekt, ben je zijn ambassadeur
Als je vergeeft, ben jij zijn priester
Als je geld beheert, zijn rentmeester
Als je helpt, zijn handen
Als je bidt, zijn kind
Als je de Bijbel leest, zijn stem
Als je hoopt, zijn visioen
Als je gelooft, zijn kerk
Als je liefhebt, zijn instrument
Als je zegent, zijn evenbeeld
Als je zingt, zijn lied.