De Diakonie helpt

De Diakonie helpt
Project ‘Het Gooi Leeft!’ strekt tot doel, zo'n 950 zelfstandig wonende ouderen met minimaal één beperking in de wijken rondom Amaris locatie De Veste te ondersteunen in het zolang mogelijk zelfstandig blijven wonen. Dat gebeurt met allerlei leuke activiteiten, die vaak plaatsvinden in onze locatie Amaris De Veste in Naarden. Zo is er onder meer regelmatig een muziekavond van 'Muziek in huis', er zijn moestuintafels, een balansbord en een digi-fiets.


Het project is een samenwerking van de bewoners in de wijken rondom De Veste te Naarden, ouderenorganisaties, Amaris, GGD Gooi en Vechtstreek, Versa Welzijn, buurtsportcoach, gemeente Gooise Meren, Sherpa en iZovator.

De Diakonie steunt als speciaal project gedurende 2 jaar één van de verbindende activiteiten voor deze alleenstaande inwoners van Naarden.

Wilt u meer weten over de mogelijke ondersteuning van úw projectmatig buurtwerk door de Diakonie van de Protestantse Gemeente, stuur dan een emailtje aan ons kerkelijk bureau: kbprotgemnaarden@hetnet.nl
 
terug
 

Laatste nieuws

 

Klimaatexamen 2026 Klimaatexamen 2026

In de landelijke examenperiode, tussen 8 en 30 mei a.s., maakt Nederland het klimaatexamen.
Het is de derde editie.Het klimaatexamen is een initiatief dat deelnemers helpt om kennis over klimaatverandering te vergroten en oplossingen te ontdekken waarmee je zelf aan een duurzame toekomst kunt bijdragen.



Vorig jaar werd het examen aangeboden op 123 locaties in 12 provincies. Er waren ruim 20.000 deelnemers. Een tiental leden van kerkelijke gemeenten in Naarden en Bussum deed in 2025 voor het eerst mee. Het was een leerzame avond over actuele gespreksstof. Het was bovendien leuk om het examengevoel te herbeleven.

In Naarden wordt het examen afgenomen op 20 mei a.s., 20.00 uur in het opleidingsgebouw van Yuverta VMBO, Amersfoortsestraatweg 7. 
Deelname is gratis. Het examen duurt een uur.
Terwijl je het examen doet, leer je bij. Doe jij ook (weer) mee? Meer informatie via www.klimaatexamen.nl

 
Paaskruis Paaskruis

                                      

 
Zinspiratie Zinspiratie

                                                                                         

CCIV, voluit de Centrale Commissie Interkerkelijk Vormingswerk, heeft onder de titel 'Zinspiratie' een gevarieerd programma voor seizoen 2025-2026 samengesteld: Zinspiratie in Naarden-Bussum (cciv.nl)

De lezingen hebben betrekking op theologie, religie, maatschappelijke betrokkenheid van kerken, sociale en ethische vraagstukken en filosofie. CCIV trekt voor de cursussen en lezingen docenten / sprekers aan die naam maakten op het onderwerp van hun presentatie.  
 

Ad van Liempt | Jodenjagers in het Gooi/Kopgeld in Huizen | di 28 april | Apostolisch genootschap | Meulenwiekenlaan 49 | 1402 TC Bussum

 

lees meer ยป