Kinder Nevendienst Kinder Nevendienst

Je kinderen stapsgewijs meenemen in hun spirituele ontwikkeling is een klus. Gelukkig hebben we daar al jaren veel ervaring in. Tijdens een deel van de kerkdienst is er Kindernevendienst voor kinderen van 4-12 jaar. 
Bij diensten in de Grote Kerk in het Annacentrum, bij diensten in de Witte Kerk aldaar. Zij horen dan in hun eigen ruimte Bijbelverhalen – meestal passend bij de lezingen van die dienst in de kerk, praten daarover en er is tijd voor knutselen en spelen. Thuis of later in de week kun je dus makkelijk met je kinderen nog eens terugkomen op de essentie van dat verhaal op zondag. Interesse? Kom een keer langs of neem contact op met:

Trudy Klingelhöfer-Oskam, tel.: 035 5339938 (contactpersoon)

 
terug
 

Laatste nieuws

 


Vacature Vacature

'Het wemelt hier van neuriënde mensen ....', zo start het muurgedicht 'Na de Mattheuspassie' van Willem Jan Otten naast de Grote Kerk of Sint Vituskerk in Naarden Vesting. Wij noemen ons graag een kerkelijke gemeente waar muziek in zit. Spreekt u dat aan, weet dan dat er een predikantsvacature (1.0 fte) is. Wij nodigen zowel belangstellende fulltime- als parttime-predikanten (minimaal 0,5 fte) uit hierop te reageren.



 

lees meer »
 
Paaskruis in bloei Paaskruis in bloei


Inmiddels is het een traditie. In de veertigdagentijd, onderweg naar Pasen, richten we ons op het symbool van een Paaskruis. Tijd van soberheid en inkeer. Het kruis is gemaakt van de stam van de kerstboom van het laatste kerstfeest. Daardoor brengt het een zichtbare verbinding tot stand tussen Kerstmis en Pasen. Het kruis staat al in de kerk vanaf de start van de veertigdagentijd. Aanvankelijk kaal, dus ontdaan van alle takken. In de Stille Week symboliseren we dat het leven sterker is dan de dood. Het schijnbaar dode hout van het Paaskruis komt tot bloei. Op belangrijke momenten in de Stille Week ondergaat het kruis een metamorfose. Er wordt gebruik gemaakt van materialen uit de natuur en van voorwerpen die het liturgisch eigene van Palmpasen, Witte Donderdag, Goede Vrijdag, Stille Zaterdag en Pasen tonen.  
 

lees meer »
 
Ontroering bij verhaal van Noleta Pilatus Ontroering bij verhaal van Noleta Pilatus

lees meer »