ENERGIEKOSTEN ENERGIEKOSTEN

Wij vragen u om contact met ons op te nemen bij zorgen over energiekosten. Ook voor eventuele ondersteuning bij het aanvragen van de extra energietoeslag die de gemeente Gooise Meren in bepaalde situaties biedt, kunt u bij ons terecht.

Heeft u hulp nodig?
Schroom dan niet en richt u tot één van de u bekende diakenen of kerkenraadsleden.
Die zullen dit doorgeven aan de coördinator Piet Baarda.



Aan de andere kant zijn er gemeenteleden die de 190 euro die de regering aan (bijna) elk huishouden in de maanden november en december via de energieleveranciers uitkeert niet echt nodig hebben. Van verschillende gemeenteleden hebben wij gehoord, dat zij met die bijdrage graag mensen in de buurt willen helpen. Dat initiatief steunen wij van harte.

Wij stellen onze aparte rekening “Ondersteuning personen” ter beschikking om voor dat doel (een deel van) die 190 euro te doneren.
Wilt u doneren? Dat kan op rekeningnummer NL25 RABO 0373 738374 t.n.v. Diaconie PG Naarden inzake Ondersteuning Personen onder vermelding van “Energie”.
 






Wij weten natuurlijk niet hoeveel mensen er uiteindelijk hulp nodig hebben, hoe groot die hulp moet zijn en ook niet hoeveel geld er uiteindelijk op deze manier gedoneerd gaat worden. Daarvan zullen wij in het Kerkjournaal verantwoording afleggen.

Omwille van de privacy zullen wij aan niemand informatie verstrekken over degenen die doneren en degenen die ontvangen.
 
terug
 

Laatste nieuws

 

Benefietconcert Benefietconcert

                                                                                                  

Samen met Huis Voor Iedereen, het Logegebouw van de Vrijmetselaars (Brediusweg 23A, Bussum) en vertegenwoordigers van de lokale Oekraïense gemeenschap worden op zaterdag 24 en zondag 25 januari 2026 vier benefietconcerten voor Oekraïne georganiseerd op Brediusweg 23A in Bussum. 

In een intieme unieke setting brengen celliste Maya Fridman en accordeonist Oleg Lysenko een prachtig programma met Oekraïense traditionele muziek en werken van componisten als Skoryk, Zuyeva, Vlasov en Astor Piazzolla. Vanwege de beperkte zaalcapaciteit zijn er vier concerten, zodat iedereen de kans krijgt om erbij te zijn.

In de pauze serveert de Oekraïense gemeenschap uit onze regio huisgemaakte borsjtsj.

De volledige opbrengst van deze concerten is bestemd voor Stichting Music for Ukraine, die met eerdere concerten al twintig ambulances naar Oekraïne stuurde en heel succesvol veel geld heeft opgehaald via het programma “Even Tot Hier”.  De nood blijft groot — met deze concerten willen we bijdragen aan concrete hulp én samen stilstaan bij hoop en solidariteit voor het volk van Oekraïne, hier en daar. 

Kom je ook?
Kaarten kosten €15 en zijn verkrijgbaar via: https://lnkd.in/eKXTCHYm

 
Zinspiratie Zinspiratie

                                                                                     

CCIV, voluit de Centrale Commissie Interkerkelijk Vormingswerk, heeft onder de titel 'Zinspiratie' een gevarieerd programma voor seizoen 2024-2025 samengesteld.
Zinspiratie in Naarden-Bussum (cciv.nl)
De lezingen hebben betrekking op theologie, religie, maatschappelijke betrokkenheid van kerken, sociale en ethische vraagstukken en filosofie. CCIV trekt voor de cursussen en lezingen docenten / sprekers aan die naam maakten op het onderwerp van hun presentatie.
Op donderdag 15 januari a.s. Chantal Runne over Dialoog in het maatschappelijk debat,  Doopsgezinde kerk | Wladimirlaan 10 | Bussum.

lees meer »
 
De herder en de kudde De herder en de kudde

Foto: Goois Natuurreservaat
Het mysterie van Kerst is dat God op een nieuwe manier dichtbij komt, schrijft scriba van de Protestantse Kerk Nederland (PKN), ds. Kees van Ekris. Als een herder die zijn kudde bij elkaar houdt en ons tot andere mensen maakt. “Met Kerst gaat het dak van de wereld open. Er komt licht naar binnen en Iemand roept onze naam.” Lees hieronder zijn overdenking. 

lees meer »