Een Kerk in Actie!

Een Kerk in Actie!
Karamojong kinderen naar huis en naar school - Oeganda
In de Oegandese hoofdstad Kampala leven duizenden kinderen op straat.
Ze bedelen, hebben amper te eten en krijgen dagelijks te maken met geweld.

Zes partners van Kerk in Actie hebben de handen in één geslagen en werken samen met de kinderen aan een betere toekomst.

Ze zoeken contact met hun familie, helpen kinderen aan een dak boven hun hoofd en begeleiden kinderen naar school.
Want onderwijs kan de vicieuze cirkel van armoede doorbreken en het kind stabiliteit en toekomst bieden!
terug
 

Laatste nieuws

 

Paaskruis Paaskruis

                                      

 
Op weg naar Pasen Op weg naar Pasen

                                                                                

'Het wemelt hier van neuriënde mensen ....', zo start het muurgedicht 'Na de Mattheuspassie' van Willem Jan Otten naast de Grote Kerk of Sint Vituskerk in Naarden Vesting. 

Het gedicht krijgt extra betekenis voor wie als voorbereiding op Pasen de passiemuziek beluistert. Door de uitvoeringen van de Mattheus Passion door de  Nederlandse Bachvereniging kiest onze kerkelijke gemeente vanaf Palmzondag tot en met Goede Vrijdag de Witte Kerk aan de Koningin Wilhelminalaan in Naarden als thuisbasis.

De Paaswake op de Stille Zaterdag en de viering op Paaszondag zijn weer in de Grote Kerk. Van harte welkom!


 

lees meer »
 
Zinspiratie Zinspiratie

                                                                                         

CCIV, voluit de Centrale Commissie Interkerkelijk Vormingswerk, heeft onder de titel 'Zinspiratie' een gevarieerd programma voor seizoen 2024-2025 samengesteld: Zinspiratie in Naarden-Bussum (cciv.nl)

De lezingen hebben betrekking op theologie, religie, maatschappelijke betrokkenheid van kerken, sociale en ethische vraagstukken en filosofie. CCIV trekt voor de cursussen en lezingen docenten / sprekers aan die naam maakten op het onderwerp van hun presentatie.  
CCIV, voluit de Centrale Commissie Interkerkelijk Vormingswerk, heeft onder de titel 'Zinspiratie' een gevarieerd programma voor seizoen 2025-2026 samengesteld.

 

Wim Dooge | Over schrijfster Lou Andreas Salomé: De durf om vrij te zijn | 8 april 2026 20.00 uur | Tindalvila | Nw 's Gravelandseweg 21 Bussum.
 

lees meer »