Kinderen en Jeugd Kinderen en Jeugd
Kinderopvang
Krijg je lastig kinderoppas als je naar de kerk wilt komen? Geen probleem. Iedere zondag is er tijdens de kerkdienst Kinderopvang voor kinderen van 0-4 jaar. Bij diensten in de Grote Kerk in het Annacentrum, bij diensten in de Witte Kerk aldaar.
Leidster is Irma Rapati. Zij heeft het diploma HBO-pedagogiek en doet dit werk op vrijwillige basis.
Je kunt je kinderen vanaf 9.30 uur brengen. Natuurlijk noteert Irma altijd je naam en je mobiele telefoonnummer. Zo nodig krijg je tijdens de kerkdienst een berichtje. Je kinderen komen aan het einde van de dienst weer terug.
Kortom, zondags ontzorgen ten top!

Leidster: Irma Rapati, irma@rapatien.nl, tel.: 06 199 423 71


NB:
Irma heeft vrijwilligers nodig die zo nu en dan, als er meer dan 3 kinderen worden verwacht, haar willen assisteren. Lijkt het je ook leuk om af en toe mee te doen in de kinderopvang, laat het ons even weten!


Kindernevendienst
Je kinderen stapsgewijs meenemen in hun spirituele ontwikkeling is best een klus. Gelukkig hebben we daar al jaren veel ervaring in. Tijdens een deel van de kerkdienst is er Kindernevendienst voor kinderen van 4-12 jaar. 
Bij diensten in de Grote Kerk in het Annacentrum, bij diensten in de Witte Kerk aldaar. Zij horen dan in hun eigen ruimte Bijbelverhalen – meestal passend bij de lezingen van die dienst in de kerk, praten daarover en er is tijd voor knutselen en spelen. Thuis of later in de week kun je dus makkelijk met je kinderen nog eens terugkomen op de essentie van dat verhaal op zondag. Interesse? Kom een keer langs of neem contact op.


 
Jeugd: er is meer.....
 
In de kerkdiensten is er altijd aandacht voor de kinderen, met wie afscheid neemt van de Kindernevendienst wordt voor de zomervakantie een “overstapdienst”georganiseerd.
Voor kinderen en jongeren is er in de zomer een uitje, in september een startkamp. En we doen mee met Sirkelslag Kids en Young (https://jop.nl/themas/missionair-jeugdwerk/sirkelslag).
 
terug
 

Laatste nieuws

 

Benefietconcert Benefietconcert

                                                                                                  

Samen met Huis Voor Iedereen, het Logegebouw van de Vrijmetselaars (Brediusweg 23A, Bussum) en vertegenwoordigers van de lokale Oekraïense gemeenschap worden op zaterdag 24 en zondag 25 januari 2026 vier benefietconcerten voor Oekraïne georganiseerd op Brediusweg 23A in Bussum. 

In een intieme unieke setting brengen celliste Maya Fridman en accordeonist Oleg Lysenko een prachtig programma met Oekraïense traditionele muziek en werken van componisten als Skoryk, Zuyeva, Vlasov en Astor Piazzolla. Vanwege de beperkte zaalcapaciteit zijn er vier concerten, zodat iedereen de kans krijgt om erbij te zijn.

In de pauze serveert de Oekraïense gemeenschap uit onze regio huisgemaakte borsjtsj.

De volledige opbrengst van deze concerten is bestemd voor Stichting Music for Ukraine, die met eerdere concerten al twintig ambulances naar Oekraïne stuurde en heel succesvol veel geld heeft opgehaald via het programma “Even Tot Hier”.  De nood blijft groot — met deze concerten willen we bijdragen aan concrete hulp én samen stilstaan bij hoop en solidariteit voor het volk van Oekraïne, hier en daar. 

Kom je ook?
Kaarten kosten €15 en zijn verkrijgbaar via: https://lnkd.in/eKXTCHYm

 
Zinspiratie Zinspiratie

                                                                                     

CCIV, voluit de Centrale Commissie Interkerkelijk Vormingswerk, heeft onder de titel 'Zinspiratie' een gevarieerd programma voor seizoen 2024-2025 samengesteld.
Zinspiratie in Naarden-Bussum (cciv.nl)
De lezingen hebben betrekking op theologie, religie, maatschappelijke betrokkenheid van kerken, sociale en ethische vraagstukken en filosofie. CCIV trekt voor de cursussen en lezingen docenten / sprekers aan die naam maakten op het onderwerp van hun presentatie.
Op donderdag 15 januari a.s. Chantal Runne over Dialoog in het maatschappelijk debat,  Doopsgezinde kerk | Wladimirlaan 10 | Bussum.

lees meer »
 
De herder en de kudde De herder en de kudde

Foto: Goois Natuurreservaat
Het mysterie van Kerst is dat God op een nieuwe manier dichtbij komt, schrijft scriba van de Protestantse Kerk Nederland (PKN), ds. Kees van Ekris. Als een herder die zijn kudde bij elkaar houdt en ons tot andere mensen maakt. “Met Kerst gaat het dak van de wereld open. Er komt licht naar binnen en Iemand roept onze naam.” Lees hieronder zijn overdenking. 

lees meer »