Schulden

Schulden
Niemand loopt er te koop mee: Geldproblemen, schulden, niet weten waar je het zoeken moet. Dan is er SchuldHulpMaatje, een stichting van mensen voor mensen. Zij helpen als het niet meer lukt. Met advies, contact met de gemeentelijke sociale dienst, schuldeisers. Zij zijn een rots in de branding voor medemensen in nood.

Ken je iemand die echt ten einde raad is, of ervaar je zelf grote problemen, dan kun je hulp zoeken bij de diakonie. Wij kennen de weg naar SchuldHulpMaatje en brengen je in contact met specialisten die je snel verder helpen. Zo groeien de problemen je niet boven het hoofd en krijg je weer rust en zekerheid.

Meer weten? Bel gerust. Neem contact op met ons kerkelijk bureau en geef aan dat je graag contact wilt met de Diaconie.
 
terug
 

Laatste nieuws

 

Vergeven Vergeven




In de zondagse vieringen komt regelmatig het thema 'Vergeven' naar voren. Zo ook op de negende zondag van de zomer, 31 augustus jl. in een viering waar ds. Evert-Jan van Katwijk voorging. Vergeven is niet zo eenvoudig. Wim Beekman, emeritus (classis)predikant in Friesland schrijft regelmatig columns in de Leeuwarder Courant. Recent onder de titel 'vergeven is nog niet zo makkelijk'. Lezenswaardig!

lees meer »
 
Klimaatmars Klimaatmars

                                                                             

De klimaatcrisis houdt veel mensen bezig, binnen en buiten de kerk. De meeste mensen in ons land en de andere 'rijke' landen zijn ervan doordrongen, dat de manier waarop we met de aarde omgaan niet duurzaam is, dat we meer consumeren dan goed is voor ons en de generaties die na ons komen.

Hoe we de mens zien — als rentmeester, bondgenoot of medeschepsel — bepaalt hoe we handelen in de klimaatcrisis. 
Als kerkgemeenschap leven we uit het besef dat we deel zijn van iets groters — gedragen door God, verbonden met elkaar, ingebed in de schepping. Daarom kijken we naar de klimaatcrisis niet als beheerders op afstand, maar als bondgenoten en medeschepselen: samenlevend met de aarde, luisterend naar haar kwetsbaarheid, en handelend vanuit zorg en verbondenheid. 

Wil je laten zien dat je staat voor (klimaat)rechtvaardigheid, dan is meedoen aan de Klimaatmars op 12 september a.s. een keus. Het podiumprogramma start om 13.00 uur op de Dam in Amsterdam. De tocht wordt voorafgegaan door een oecumenische viering vanuit de Dominicuskerk, Spuistraat 12 te Amsteram. Er is een livestream. 


 

lees meer »
 
Welkom Welkom

                                 

Onder het eeuwenoude dak van de Grote Kerk of Sint Vituskerk in Naarden - met zijn rijkbeschilderde tongewelf - komt op zondagen de Protiestantse Gemeente Naarden samen voor een moment van bezinning, bemoediging en verbinding.

Een veelzijdige groep mensen die vanuit de dynamiek van het leven zoekt naar innerlijke verstilling en deze vindt in verrassend actuele bijbelverhalen, muziek en liturgie. Zij geven zicht op de zin van leven, hoop en liefde en op geloof in een goddelijke aanwezigheid die draagt. 
Iedereen is van harte welkom deel te nemen, elke zondag om 10.15 uur.