dinsdag 26 september 2017

Ontmoeting 40-60 jarigen

Locatie: 
 Pastorie Koningin Wilhelminalaan 50
Tijdstip: 
 20.00 uur

Véronique Lindenburg nodigt mensen van ongeveer 40-60* jaar uit op dinsdag 26 september om 20.00 uur en/of zondag 1 oktober om 16.00 uur. 
Om kennis te maken en te verkennen welke manier(en) van contact we met elkaar prettig vinden qua doel, plaats, frequentie, inhoud.
Plaats: de pastorie die ik bewoon tegenover de Witte Kerk op Koningin Wilhelminalaan 50 te Naarden. Met het doel: kennismaking of her-kennismaking, overleg over een manier van contact die we met elkaar prettig vinden qua doel, plaats, frequentie, inhoud. Ook niet-kerkleden zijn hartelijk welkom.
*Het is nu eenmaal zo dat je er soms behoefte aan hebt mensen te ontmoeten die met vergelijkbare situaties in het leven bezig zijn. Leeftijdsgrenzen kunnen daarbij helpen al is dat natuurlijk niet zwart-wit.
Aanmelden mag maar is niet echt nodig.
 

terug
 


Laatste nieuws

 


Vacature Vacature

'Het wemelt hier van neuriënde mensen ....', zo start het muurgedicht 'Na de Mattheuspassie' van Willem Jan Otten naast de Grote Kerk of Sint Vituskerk in Naarden Vesting. Wij noemen ons graag een kerkelijke gemeente waar muziek in zit. Spreekt u dat aan, weet dan dat er een predikantsvacature (1.0 fte) is. Wij nodigen zowel belangstellende fulltime- als parttime-predikanten (minimaal 0,5 fte) uit hierop te reageren.



 

lees meer »
 
Paaskruis in bloei Paaskruis in bloei


Inmiddels is het een traditie. In de veertigdagentijd, onderweg naar Pasen, richten we ons op het symbool van een Paaskruis. Tijd van soberheid en inkeer. Het kruis is gemaakt van de stam van de kerstboom van het laatste kerstfeest. Daardoor brengt het een zichtbare verbinding tot stand tussen Kerstmis en Pasen. Het kruis staat al in de kerk vanaf de start van de veertigdagentijd. Aanvankelijk kaal, dus ontdaan van alle takken. In de Stille Week symboliseren we dat het leven sterker is dan de dood. Het schijnbaar dode hout van het Paaskruis komt tot bloei. Op belangrijke momenten in de Stille Week ondergaat het kruis een metamorfose. Er wordt gebruik gemaakt van materialen uit de natuur en van voorwerpen die het liturgisch eigene van Palmpasen, Witte Donderdag, Goede Vrijdag, Stille Zaterdag en Pasen tonen.  
 

lees meer »
 
Ontroering bij verhaal van Noleta Pilatus Ontroering bij verhaal van Noleta Pilatus

lees meer »