dinsdag 25 februari 2025

Zinspiratie bijeenkomst CCIV

Datum: 
 dinsdag 25 februari 2025
Tijdstip: 
 20.00 uur
Locatie: 
 Tindalvila, 's Gravenlandseweg 21 Bussum
Prijs: 
 € 10

 

Wim Dooge, Leven en werk van de dichter Rainer Maria Rilke

Rainer Maria Rilke (1875 – 1926) was een van de belangrijkste lyrische dichters in de Duitse taal. Naast 23 dichtbundels  schreef hij verhalen, een roman, opstellen over kunst en cultuur en maakte hij talrijke vertalingen, onder  andere uit het Frans naar het Duits, van literaire werken en van lyriek.



Klik hier voor meer informatie en aanmelden

terug
 


Laatste nieuws

 

Kerst Kerst

                             


De kerkenraad van de Protestantse Gemeente Naarden nodigt u/jou van harte uit voor de vieringen, omlijst met muziek, rond Kerst en Nieuwjaar in de Grote of Sint Vituskerk, Marktstraat 13 1411 CK Naarden. 

lees meer »
 
Advent Advent

                                   

De vierde Adventsvesper in de Grote Kerk op zondag 21 december a.s. is de laatste vesper in een reeks die wordt gehouden, uitgaande van de Katholieke parochie en de Protestantse Gemeente Naarden. Het is een samenkomst met lezingen uit de Psalmen en het boek Jesaja, meditatie en gebed, omlijst door zang. Van harte welkom!
 

 
De herder en de kudde De herder en de kudde

Foto: Goois Natuurreservaat
Het mysterie van Kerst is dat God op een nieuwe manier dichtbij komt, schrijft scriba van de Protestantse Kerk Nederland (PKN), ds. Kees van Ekris. Als een herder die zijn kudde bij elkaar houdt en ons tot andere mensen maakt. “Met Kerst gaat het dak van de wereld open. Er komt licht naar binnen en Iemand roept onze naam.”

Lees hieronder zijn overdenking. 

lees meer »