woensdag 1 februari 2023

Dichter bij dichters

Locatie: 
 Witte Kerk, Koningin Wilhelminalaan
Tijdstip: 
 20.00 uur

Of u er al eens eerder bij was, of een nieuwkomer bent, — in januari bent u weer van harte welkom bij de avonden 'Dichter bij dichters'. Een programma waarbij het werk van vier Nederlandse dichters wordt gelezen en besproken. U hoeft geen deskundige te zijn; laat u verrassen!
Een gedicht geeft immers weer wat in weinig woorden trefzeker wordt gezegd.
Vele aspecten van het leven komen daarbij naar voren: liefde en dood, ontroering en geloof.

Er worden weer vier boeiende dichters gepresenteerd.

Evenals vorig jaar worden de avonden gehouden in de Witte Kerk, Koningin Wilhelminakerk 15.
We houden niet zo strikt meer anderhalve meter afstand als in de coronatijd.
Maar nog steeds geldt dat een royale ruimte en goede ventilatie belangrijk zijn.
Dit zijn de avonden die op het programma staan:

Aanvang om 20.00 uur.
U moet zich voor deze avond wel van tevoren opgeven.
Een telefoontje of mailtje is voldoende.
Wij zijn blij dit programma weer in de Witte Kerk te kunnen aanbieden!
Jan Peter en Marty Schouten tel. 035-6948871 e-mail: schoutenjanpeter@gmail.com
 

terug
 


Laatste nieuws

 


Vacature Vacature

'Het wemelt hier van neuriënde mensen ....', zo start het muurgedicht 'Na de Mattheuspassie' van Willem Jan Otten naast de Grote Kerk of Sint Vituskerk in Naarden Vesting. Wij noemen ons graag een kerkelijke gemeente waar muziek in zit. Spreekt u dat aan, weet dan dat er een predikantsvacature (1.0 fte) is. Wij nodigen zowel belangstellende fulltime- als parttime-predikanten (minimaal 0,5 fte) uit hierop te reageren.



 

lees meer »
 
Paaskruis in bloei Paaskruis in bloei


Inmiddels is het een traditie. In de veertigdagentijd, onderweg naar Pasen, richten we ons op het symbool van een Paaskruis. Tijd van soberheid en inkeer. Het kruis is gemaakt van de stam van de kerstboom van het laatste kerstfeest. Daardoor brengt het een zichtbare verbinding tot stand tussen Kerstmis en Pasen. Het kruis staat al in de kerk vanaf de start van de veertigdagentijd. Aanvankelijk kaal, dus ontdaan van alle takken. In de Stille Week symboliseren we dat het leven sterker is dan de dood. Het schijnbaar dode hout van het Paaskruis komt tot bloei. Op belangrijke momenten in de Stille Week ondergaat het kruis een metamorfose. Er wordt gebruik gemaakt van materialen uit de natuur en van voorwerpen die het liturgisch eigene van Palmpasen, Witte Donderdag, Goede Vrijdag, Stille Zaterdag en Pasen tonen.  
 

lees meer »
 
Ontroering bij verhaal van Noleta Pilatus Ontroering bij verhaal van Noleta Pilatus

lees meer »