zaterdag 5 november 2022

Theaterstuk ‘Alle 7 goed’

Datum: 
 zaterdag 5 november 2022
Tijdstip: 
 14.30 uur
Locatie: 
 Lutherse Kerk Bussum, Mecklenburglaan 50

Op zaterdag 5 november spelen verhalenverteller Kees Posthumus en accordeonist/sidekick Dirk Overbeek
‘Alle 7 goed’, een actuele, muzikale voorstelling over de Zeven werken van Barmhartigheid.
Natuurlijk, de werken van barmhartigheid deugen.
Er valt geen speld tussen te krijgen dat het goed is om ze te doen.
En veel mensen doen ze ook. Tegelijkertijd kunnen ze wel een frisse update gebruiken.
Die krijgen ze in ‘Alle 7 goed’. In een “talkshow” komen verschillende deskundigen aan het woord over barmhartigheid en hoe je dat moet doen.
Het is nog maar de vraag of naturisten wel zo blij zijn met de opdracht de naakten te kleden.
Het Adamskostuum bevalt hun prima. En lang niet iedereen wordt even enthousiast bij het voorstel een vreemdeling te herbergen. Anders was ons asielbeleid wel humaner.
En wie hongerigen gaat voeden, moet rekening houden met diverse diëten.
Weleens een gevangene bezocht?
Gemeenteleden, vrienden, familie en belangstellenden zijn van harte welkom.
De voorstelling begint om zaterdagmiddag 14.30 uur. De inloop is vanaf 14.00 uur.
Na de voorstelling is er tijd voor ontmoeting en een hapje en een drankje.
Toegang is gratis, een vrijwillige bijdrage bij de uitgang is welkom.

terug
 


Laatste nieuws

 

Oudejaarsavond Oudejaarsavond



In 'Petrus', inspiratiemagazine van de Protestantse Kerk, beschrijft rituelenbegeleider Irene van der Meulen oudejaarsavond als moment van loslaten.  Wat wil jij loslaten deze jaarwisseling? Zo’n loslaatproces heeft meer kans van slagen als je anderen erbij betrekt, schrijft zij.  “Oudejaarsavond lijkt me een uitgelezen moment om je verlangen om iets los te laten uit te spreken, naar jezelf, naar anderen of naar God.”

lees meer »
 
Kerst Kerst

                             


De kerkenraad van de Protestantse Gemeente Naarden nodigt u/jou van harte uit voor de vieringen, omlijst met muziek, rond Kerst en Nieuwjaar in de Grote of Sint Vituskerk, Marktstraat 13 1411 CK Naarden. 

lees meer »
 
De herder en de kudde De herder en de kudde

Foto: Goois Natuurreservaat
Het mysterie van Kerst is dat God op een nieuwe manier dichtbij komt, schrijft scriba van de Protestantse Kerk Nederland (PKN), ds. Kees van Ekris. Als een herder die zijn kudde bij elkaar houdt en ons tot andere mensen maakt. “Met Kerst gaat het dak van de wereld open. Er komt licht naar binnen en Iemand roept onze naam.” Lees hieronder zijn overdenking. 

lees meer »