zondag 6 november 2022

Geliefdengedachtenis

Datum: 
 zondag 6 november 2022
Tijdstip: 
 16.00 uur  - 17.30 uur
Locatie: 
 Grote Kerk

Begin november worden in onze streken al sinds eeuwen op verschillende wijzen de overledenen herdacht. Met licht in het donker, stilte, symboliek en/of muziek. Wij sluiten sinds enkele jaren bij deze traditie aan met een muzikale gedachtenis van geliefden met bijzondere muziek rond liefdevol gedenken en hoop.
Met veel plezier komt de Michaelscantorij Zwolle onder leiding van
Toon Hagen naar Naarden om de cantate 'Koester de Namen' uit te voeren.

Een zondagmiddag om te reserveren.
Het is zeker ook de moeite waard om introducé's uit te nodigen om mee te komen naar de Grote Kerk.
Dus: zegt het voort.


terug
 


Laatste nieuws

 

Oudejaarsavond Oudejaarsavond



In 'Petrus', inspiratiemagazine van de Protestantse Kerk, beschrijft rituelenbegeleider Irene van der Meulen oudejaarsavond als moment van loslaten.  Wat wil jij loslaten deze jaarwisseling? Zo’n loslaatproces heeft meer kans van slagen als je anderen erbij betrekt, schrijft zij.  “Oudejaarsavond lijkt me een uitgelezen moment om je verlangen om iets los te laten uit te spreken, naar jezelf, naar anderen of naar God.”

lees meer »
 
Kerst Kerst

                             


De kerkenraad van de Protestantse Gemeente Naarden nodigt u/jou van harte uit voor de vieringen, omlijst met muziek, rond Kerst en Nieuwjaar in de Grote of Sint Vituskerk, Marktstraat 13 1411 CK Naarden. 

lees meer »
 
De herder en de kudde De herder en de kudde

Foto: Goois Natuurreservaat
Het mysterie van Kerst is dat God op een nieuwe manier dichtbij komt, schrijft scriba van de Protestantse Kerk Nederland (PKN), ds. Kees van Ekris. Als een herder die zijn kudde bij elkaar houdt en ons tot andere mensen maakt. “Met Kerst gaat het dak van de wereld open. Er komt licht naar binnen en Iemand roept onze naam.” Lees hieronder zijn overdenking. 

lees meer »