donderdag 3 februari 2022

Dichter bij dichters

Datum: 
 donderdag 3 februari 2022
Tijdstip: 
 20.00 uur
Locatie: 
 Witte Kerk, Koningin Wilhelminalaan

'Dichter bij dichters'.

Vananond: Ingmar Heytze (geb. 1970) voor haar staat verstaanbaarheid hoog aangeschreven.
Als Utrechtse Stadsdichter werd hij ook buiten zijn geboortestad bekend, niet alleen door het schrijven van verzen maar ook met zijn podiumoptreden.

Aanvang om 20.00 uur. U moet zich voor deze avond wel van te voren opgeven (alleen al vanwege de coronabepalingen l). Een telefoontje of mailtje is voldoende.

Wij zijn blij dit programma weer te kunnen aanbieden!
Marty en Jan Peter Schouten tel. 035-6948871 e-mail: schoutenjanpeter@gmail.com

terug
 


Laatste nieuws

 

Klimaatexamen 2026 Klimaatexamen 2026

In de landelijke examenperiode, tussen 8 en 30 mei a.s., maakt Nederland het klimaatexamen.
Het is de derde editie.Het klimaatexamen is een initiatief dat deelnemers helpt om kennis over klimaatverandering te vergroten en oplossingen te ontdekken waarmee je zelf aan een duurzame toekomst kunt bijdragen.



Vorig jaar werd het examen aangeboden op 123 locaties in 12 provincies. Er waren ruim 20.000 deelnemers. Een tiental leden van kerkelijke gemeenten in Naarden en Bussum deed in 2025 voor het eerst mee. Het was een leerzame avond over actuele gespreksstof. Het was bovendien leuk om het examengevoel te herbeleven.

In Naarden wordt het examen afgenomen op 20 mei a.s., 20.00 uur in het opleidingsgebouw van Yuverta VMBO, Amersfoortsestraatweg 7. 
Deelname is gratis. Het examen duurt een uur.
Terwijl je het examen doet, leer je bij. Doe jij ook (weer) mee? Meer informatie via www.klimaatexamen.nl

 
Paaskruis Paaskruis

                                      

 
Zinspiratie Zinspiratie

                                                                                         

CCIV, voluit de Centrale Commissie Interkerkelijk Vormingswerk, heeft onder de titel 'Zinspiratie' een gevarieerd programma voor seizoen 2025-2026 samengesteld: Zinspiratie in Naarden-Bussum (cciv.nl)

De lezingen hebben betrekking op theologie, religie, maatschappelijke betrokkenheid van kerken, sociale en ethische vraagstukken en filosofie. CCIV trekt voor de cursussen en lezingen docenten / sprekers aan die naam maakten op het onderwerp van hun presentatie.  
 

Ad van Liempt | Jodenjagers in het Gooi/Kopgeld in Huizen | di 28 april | Apostolisch genootschap | Meulenwiekenlaan 49 | 1402 TC Bussum

 

lees meer ยป