donderdag 17 juni 2021

Gesprekskring Film & Religie

Datum: 
 donderdag 17 juni 2021
Tijdstip: 
 inloop vanaf 14.50 uur, start om 15.00 uur
Locatie: 
 Annacentrum, St. Annastraat 5



We hopen te kijken naar de film 'Juste la fin du monde', een film van Xavier Dolan uit 2016. 


Xavier Dolan regisseerde deze ruzie op topniveau, met Léa Seydoux, Marion Cotillard en Vincent Cassel in de hoofdrol.

De 34-jarige schrijver Louis (Gaspard Ulliel) keert na een lange afwezigheid terug naar huis om zijn familie te vertellen dat hij terminaal ziek is. Hij heeft al twaalf jaar geen woord gewisseld met zijn bloedverwanten. Aan de lunchtafel zitten zijn zus Suzanne (Léa Seydoux), zijn broer Antoine (Vincent Cassel), zijn schoonzus Catherine (Marion Cotillard) en zijn moeder (Nathalie Baye), allemaal woedende of gekwetste mensen die niet met zichzelf en evenmin met elkaar overweg kunnen.

terug
 


Laatste nieuws

 

Vacature Vacature

                                                     
In onze kerkelijke gemeente ontstaat binnenkort een vacature voor een
kerkelijk werker binnen het ouderenpastoraat.

Solliciteer vóór 22 november 2025.      
                                          

lees meer »
 
Taizé-ontmoeting Taizé-ontmoeting



Jongeren tussen 18 en 35 jaar kunnen eind december in Parijs deelnemen aan de internationale Taizé-bijeenkomst, samen met 15.000 andere Europese jongeren. Parijse jongeren komen in november langs Nederlandse gemeenten om over de ontmoeting te vertellen.

Van 28 december tot 1 januari organiseert de gemeenschap van Taizé haar jaarlijkse Europese Ontmoeting in Parijs en de omliggende regio. Naar verwachting komen er 15.000 jongeren uit heel Europa bijeen, onder andere voor gebed op het plein voor de Notre Dame. Protestantse en rooms-katholieke kerken nodigen jongeren tussen 18 en 35 jaar uit om deel te nemen aan deze internationale ontmoeting.
 

Voor vragen over groepsaanmelding, het bezoek van Parijse jongeren aan gemeenten, of andere informatie: taizeinparijs@gmail.com.

lees meer »
 
Geliefdengedachtenis Geliefdengedachtenis

                                  

Begin november worden in onze streken al sinds eeuwen op verschillende wijzen de overledenen herdacht. Met licht in het donker, stilte, symboliek en/of muziek. De Protestantse Gemeente Naarden sluit sinds enkele jaren bij deze traditie aan, met bijzondere muziek rond liefdevol gedenken en hoop. Van harte uitgenodigd om op zondagmiddag 2 november a.s. aanwezig te zijn in de Grote Kerk.