dinsdag 19 mei 2020

In verband met de maatregels tegen corona gaat de inspirerende meditatie niet door

Datum: 
 dinsdag 19 mei 2020
Locatie: 
 Witte Kerk, Koningin Wilhelminalaan 15, Naarden

Meditaties Witte Kerk en Abdij van Egmond

       
     
 
   

Vanwege de preventieve corona beperkingen komt de geplande meditatie op 19 mei a.s. te vervallen, evenals het geplande meditatieweekend van 5-7 juni a.s. bij de broeders Benedictijnen in de Abdij van Egmond. Het is de bedoeling, in het nieuwe seizoen de meditaties weer te hervatten. Ook zal gestreefd worden naar een nieuw weekend in Egmond.
Belangstellenden kunnen als altijd rechtstreeks contact met mij opnemen via paul.eykenduyn@xs4all.nl

Ontleend aan de 40-dagen retraite van de Jezuïeten orde geef ik je de volgende tekst mee, toepasselijk in deze door het coronavirus zo andere Paastijd:

Licht en Duister
"Hoe vaak richten we ons bijna als vanzelf op onze angst, ons tasten naar zekerheid?
Toegeven dat je niet weet waar je nu staat kan, als je vertrouwen hebt in een uitweg, je helpen de liefde van anderen om je heen te ontvangen.
Licht steunt mij in mijn gaan.
lk hoef mij niet blind te staren op het duister...
Kom, laat Zijn licht in mij stralen!"

Alle goeds, met hartelijke groet.
Paul Eykenduyn
 

terug
 


Laatste nieuws

 

Keti Koti 2026 Keti Koti 2026

                                                                                                                                             
Een reden om de vlag uit te steken. Keti Koti 2026: verbreek de ketenen (van slavernij). 

lees meer ยป
 
De toren op! De toren op!




Sinds 20 juni 2026 kun je een nieuwe beleving ervaren op de toren van de Grote Kerk. Je volgt het verhaal van Johannes Walter, een jongeman uit Naarden die in 1469 naar Rome reist om relieken van Sint Vitus op te halen. In een indrukwekkende animatievertelling, verspreid over drie muren van de toren, reis je met hem mee. Onderweg ontvouwt zich niet alleen een reis naar Rome, maar ook een zoektocht naar wat het betekent om het goede te doen. Boven op de toren wacht een weids uitzicht. Tickets zijn te koop bij de ingang van de kerk. 

 
Welkom Welkom

                                 

Onder het eeuwenoude dak van de Grote Kerk of Sint Vituskerk in Naarden - met zijn rijkbeschilderde tongewelf - komt op zondagen de Protiestantse Gemeente Naarden samen voor een moment van bezinning, bemoediging en verbinding.

Een veelzijdige groep mensen die vanuit de dynamiek van het leven zoekt naar innerlijke verstilling en deze vindt in verrassend actuele bijbelverhalen, muziek en liturgie. Zij geven zicht op de zin van leven, hoop en liefde en op geloof in een goddelijke aanwezigheid die draagt. 
Iedereen is van harte deel te nemen, elke zondag om 10.15 uur.