woensdag 17 oktober 2018

Seniorenmiddag/contact

Datum: 
 woensdag 17 oktober 2018
Tijdstip: 
 inloop vanaf 14.15 uur  - 16.15 uur
Locatie: 
 Witte Kerk, Koningin Wilhelminalaan 15

Er is een nieuwe opzet voor de Seniorenmiddag.
Tien vrijwilligers blijven betrokken, waaronder Nel Zuurveen die contactpersoon is namens de Diaconie en zo nodig secretariêle taken zal doen.
Ds. Lindenburg is coördinator. Op de laatste bijeenkomst is een enquête verspreid die ter plekke door de bijna 40 aanwezigen is ingevuld.
Deze hebben we op een vergadering besproken en daardoor wisten we waar de accenten voor het nieuwe seizoen zullen liggen. Ontmoeting is belangrijk en zeker ook een interessant thema door een spreker van buiten. De minidienst mag anders. Het blijft op de bekende plaats, de Witte Kerk. Toegang blijft gratis. Evenals de persoonlijke uitnodigingsbrief aan bekende gasten.
Een bijeenkomst ziet er nu als volgt uit:
14.15—14.30: binnenkomst en ontmoeting
14.30: opening met samenzang (met pianobegeleiding), gebed en korte tekst
14.45-15.15: spreker spreekt
15.15-15.30: thee en ontmoeting
15.30-16.00 spreker sluit af + vragen uit publiek
16.00: afsluiting - 16.15 (einde/vertrek) Wij hopen op de bekende gasten en ook op nieuwe geïnteresseerden. Maak het gerust bekend in uw omgeving.
De eerste bijeenkomst is op woensdag 17 oktober, de kerstbijeenkomst op 19 december. Iedereen die geïnteresseerd is, is hartelijk welkom.

Ds. Véronique Lindenburg

Spreker deze woensdag is Wilco Dekker in woord en beeld over:
-De aanlooproute die tot de beklimming van de Mount Everest heeft geleid
-Welke bergen heb ik tot nu toe al beklommen? Wat zijn de verschillen?
-Wat moet je ervoor doen?
-Wat zijn de mooie momenten?
-Wat zijn de moeilijke momenten?
-Waarom doe ik dit?


 

terug
 


Laatste nieuws

 

Taizé-ontmoeting Taizé-ontmoeting



Jongeren tussen 18 en 35 jaar kunnen eind december in Parijs deelnemen aan de internationale Taizé-bijeenkomst, samen met 15.000 andere Europese jongeren. Parijse jongeren komen in november langs Nederlandse gemeenten om over de ontmoeting te vertellen.

Van 28 december tot 1 januari organiseert de gemeenschap van Taizé haar jaarlijkse Europese Ontmoeting in Parijs en de omliggende regio. Naar verwachting komen er 15.000 jongeren uit heel Europa bijeen, onder andere voor gebed op het plein voor de Notre Dame. Protestantse en rooms-katholieke kerken nodigen jongeren tussen 18 en 35 jaar uit om deel te nemen aan deze internationale ontmoeting.
 

Voor vragen over groepsaanmelding, het bezoek van Parijse jongeren aan gemeenten, of andere informatie: taizeinparijs@gmail.com.

lees meer »
 
Kinder- en Tienerkalender Kinder- en Tienerkalender

                                                           

lees meer »
 
Witte Toren Witte Toren

                                                                                              foto: Teun Bijkerk

Als kerkelijke gemeente zijn wij vertegenwoordigd in de klankbordgroep van de Witte Toren. Daar bespreken wij periodiek het reilen en zeilen op de noodlocatie. Er is op en rond de locatie een ontspannen sfeer. 
In februari 2025 opende de Witte Toren haar deuren. Momenteel verblijven achttien gezinnen, d.w.z. 118 nareizigers op de locatie. Zij zijn afkomstig uit Pakistan, Palestina, Syrie en Somalie. Onder hen momenteel 41 kinderen jonger dan 12 jaar, 30 jongeren tussen 12 en 18 jaar, 8 tussen 18-23 jaar. De doorstroom op de locatie is hoog. Dat betekent dat de verblijfsduur relatief kort is. 

Op de open dag, zaterdag 27 september jl., kwamen 160 geinteresseerden een kijkje nemen. De meesten met de expliciete boodschap dat zij gekomen waren om bewoners en COA-medewerkers een hart onder de riem te steken.  


 

lees meer »