27 juni 2018 27 juni 2018
ZOEKTOCHT NAAR GEïNSPIREERD LEVEN
 
19.30 - 20.00 UUR                          INLOOP met koffie/thee
20.00 UUR                                        WELKOM                                 
20.05 - 20.35 UUR                          ‘OP ZOEK NAAR HET VERHAAL IN DE MUZIEK’
Marieke Koopman, maker van muziektheater, neemt ons mee in de wereld van muziektheater in combinatie met barokmuziek. Over o.a. Mattheus passie voor kinderen.
20.40 – 21.00 UUR                         Parallelprogramma
                                                         ‘WATER, BRON VAN RITUELEN’, ds. Veronique Lindenburg 
                                                          ‘KIJKEN NAAR KUNST, BRON VAN INSPIRATIE’, ds. Lennart Heuvelman
21.00 - 21.15 UUR                          PAUZE: ontmoeting, drankje, boekentafel
21.15 - 22.00 UUR                         ‘KERK-ZIJN ALS GEMEENTE WAAR MUZIEK IN ZIT’ 
Wil de Vries-Kempes, voorzitter van de kerkenraad en Marleen Schoonderwoerd, gemeentebegeleider, Geestkracht.nu                                              
We informeren elkaar over de stand van zaken in het kerkenwerk, landelijk, regionaal en lokaal.
We wisselen ideeën uit over hoe we een vitale gemeente blijven met oog voor persoonlijke en maatschappelijke bezieling.
We zoeken naar de inhoudelijke thema’s die ons opladen en die we met elkaar willen uitvoeren.                                                                                                       
 
terug
 

Laatste nieuws

 

Benefietconcert Benefietconcert

                                                                                                  

Samen met Huis Voor Iedereen, het Logegebouw van de Vrijmetselaars (Brediusweg 23A, Bussum) en vertegenwoordigers van de lokale Oekraïense gemeenschap worden op zaterdag 24 en zondag 25 januari 2026 vier benefietconcerten voor Oekraïne georganiseerd op Brediusweg 23A in Bussum. 

In een intieme unieke setting brengen celliste Maya Fridman en accordeonist Oleg Lysenko een prachtig programma met Oekraïense traditionele muziek en werken van componisten als Skoryk, Zuyeva, Vlasov en Astor Piazzolla. Vanwege de beperkte zaalcapaciteit zijn er vier concerten, zodat iedereen de kans krijgt om erbij te zijn.

In de pauze serveert de Oekraïense gemeenschap uit onze regio huisgemaakte borsjtsj.

De volledige opbrengst van deze concerten is bestemd voor Stichting Music for Ukraine, die met eerdere concerten al twintig ambulances naar Oekraïne stuurde en heel succesvol veel geld heeft opgehaald via het programma “Even Tot Hier”.  De nood blijft groot — met deze concerten willen we bijdragen aan concrete hulp én samen stilstaan bij hoop en solidariteit voor het volk van Oekraïne, hier en daar. 

Kom je ook?
Kaarten kosten €15 en zijn verkrijgbaar via: https://lnkd.in/eKXTCHYm

 
Zinspiratie Zinspiratie

                                                                                     

CCIV, voluit de Centrale Commissie Interkerkelijk Vormingswerk, heeft onder de titel 'Zinspiratie' een gevarieerd programma voor seizoen 2024-2025 samengesteld.
Zinspiratie in Naarden-Bussum (cciv.nl)
De lezingen hebben betrekking op theologie, religie, maatschappelijke betrokkenheid van kerken, sociale en ethische vraagstukken en filosofie. CCIV trekt voor de cursussen en lezingen docenten / sprekers aan die naam maakten op het onderwerp van hun presentatie.
Op donderdag 15 januari a.s. Chantal Runne over Dialoog in het maatschappelijk debat,  Doopsgezinde kerk | Wladimirlaan 10 | Bussum.

lees meer »
 
De herder en de kudde De herder en de kudde

Foto: Goois Natuurreservaat
Het mysterie van Kerst is dat God op een nieuwe manier dichtbij komt, schrijft scriba van de Protestantse Kerk Nederland (PKN), ds. Kees van Ekris. Als een herder die zijn kudde bij elkaar houdt en ons tot andere mensen maakt. “Met Kerst gaat het dak van de wereld open. Er komt licht naar binnen en Iemand roept onze naam.” Lees hieronder zijn overdenking. 

lees meer »